Політика конфіденційності

Заява про конфіденційність

«Європейський правозахист» є прихильником захисту та безпеки інформації, яка надається вами, нашими клієнтами та іншими особами, що користуються нашим веб-сайтом. Ми бажаємо, щоб ви почувались комфортно та були впевнені у своєї конфіденційності, щоб ви могли одержувати задоволення в наших онлайн-пропозиціях, і щоб ми могли краще задовольняти ваші потреби.

Наша заява про конфіденційність розкриває те, що ви бажаєте знати про наш підхід до конфіденційності та про те, як ваша особиста інформація збирається та використовується. Використання вами нашого веб-сайту означає вашу згоду з цією заявою про конфіденційність та вашу згоду з описаними в ній методами.

 Яку інформацію ми збираємо.

В цілому наш веб-сайт носить інформаційний характер. Ваша «особиста інформація», тобто інформація про вас, як фізичну особу, яка дозволить зв’язатись із вами, запитується тільки для того, щоб ми відправляли вам таку інформацію, як наш каталог, безкоштовні бюлетені та звіти, щоб ми змогли підшукувати потрібні пропозиції, які відповідають вашим потребам.

Як і у випадках, коли ви відвідуєте більшість веб-сайтів для адміністрування нашого веб-сайте, ваше відвідування ініціює автоматичну реєстрацію анонімної інформації про вашу комп’ютерну мережу, такої як тип браузера, що вами використовується, ім’я сервера та вашу ІР-адресу (Інтернет-протокол).

 Ми захищаємо вашу інформацію.

Ми захищаємо конфіденційність та безпеку вашої інформації, використовуючи визнані в галузі заходи безпеки, такі як брандмауери, поєднані з ретельно розробленими процедурами безпеки для захисту вашої інформації від втрати, невірного використання або несанкціонованої зміни.

Наші співробітники навчені та зобов’язані захищати вашу інформацію, і використовуючи фізичні, електронні і процедурні заходи безпеки, ми обмежуємо доступ до особистої інформації цими співробітниками і офісами тільки з діловою метою. Крім того, ми використовуємо внутрішні і зовнішні ресурси, щоб періодично перевіряти адекватність наших процедур безпеки. Проте вам необхідно знати, що через відкритий характер зв’язку в Інтернеті ми не можемо гарантувати, що зв’язок між вами та нами, а також між нами та вами буде убезпечений від несанкціонованого доступу третіх осіб, і ми не можемо нести відповідальність за викрадену інформацію з наших серверів з допомогою програмного забезпечення для збирання інформації, яке може мати властивості видалення даних.

 Ми повідомляємо вам, як ми розраховуємо використати вашу інформацію.

Коли ми запитуємо у вас інформацію, ми повідомляємо вам, або вам буде зрозуміло, що нам треба для виконання вашого запиту і як ми його використовуємо.

 Ми не продаємо і не здаємо в оренду вашу особисту інформацію.

Крім афілійованих з ами осіб у юридичному бізнесі, ми не передаємо вашу особисту інформацію третім особам з рекламною метою без вашої згоди. Ви контролюєте, яку маркетингову інформацію ви одержуєте від нас.

Проте нам можливо буде необхідним розкрити, передати, продати або віддати вашу інформацію, одержану через цей веб-сайт або передану нам у інший спосіб , третій особі в наслідок злиття, приєднання, продажу, консолідації, зміни контролю, передачу суттєвої долі активів, реорганізації або ліквідації адвокатського об’єднання «Європейський правозахист». Нам також може знадобиться зробить інформацію, одержану через цей веб-сайт або у інший спосіб одержану нами, доступною для співробітників правоохоронних органів за запитом у відповідності до вимог закону.

 Ми бажаємо надати вам тільки ту інформацію, яку ви бажаєте.

В будь-який час ви можете повідомити нам, чи бажаєте ви продовжувати одержувати від нас інформацію про наші продукти і наші послуги або оновлену інформацію про їх характеристики. Якщо ви не бажаєте одержувати такі матеріали, ви можете вказати свої очікування, відправив нам електронного листа. Вам також потрібно буде повідомити про своє уподобання будь-якому конкретному члену команди «Європейський правозахист», від якого ви одержали інформацію.

 Технологія COOKIE

Технологія cookie використовується на визначених сторінках, коли ви заходите на наш сайт за вибором користувача.

 Ви можете змінити свою інформацію

Ви можете оновити або виправити свою контактну інформацію, зв’язавшись зі службою підтримки клієнтів «Європейський правозахист».

 Зміни в заяві про конфіденційність

Ми залишаємо за собою право зміняти чи доповнювати нашу Заяву про конфіденційність для вирішення нових проблем конфіденційності та інформаційної безпеки, а також для відображення змін на нашому веб-сайті або в діловій практиці.

Будь-які зміни а/або правки будуть відмічені на нашій домашній сторінці і завжди будуть публікуватися в цьому розділі веб-сайту.

 Є питання про наші правила забезпечення конфіденційності і захисту інформації?

Якщо у вас є будь-які питання про наші методики або процедури забезпечення конфіденційності напишіть нам email за адресою, що вказана на сайті.