НАШІ ЦІННОСТІ

Трансформація України в правову державу, де права та свободи людини є найвищою цінністю, прерогативою в діяльності усіх гілок влади, де свобода кожного обмежена лише правами іншого, потребує зусиль всього суспільства.

Сприяти утвердженню та захисту прав і свобод кожного покликана адвокатура.

Адвокатське об’єднання «Європейський правозахист» засноване у грудні 2010 року Олексієм Баганцем з однодумцями саме з цією метою.

Загальновизнані європейські цінності, такі як право на життя, свободу та особисту недоторканність, власність, на справедливий суд та інші, будуть істинними цінностями лише у випадку реальної можливості їх захистити в цивілізований правовий спосіб.

Професійний захист цих прав і є пріоритетом нашого об’єднання.

Цьому сприяє багаторічний професійний досвід адвокатів об’єднання та їх високі морально-ділові якості. За роки діяльності адвокатського об’єднання наші адвокати накопичили значний досвід роботи в різних галузях права, успішно захищали інтереси клієнтів на досудовому слідстві, в українських і міжнародних судах, здійснювали юридичний супровід бізнесу, надавали правову допомогу в інших сферах суспільного життя.

Інтереси кожного клієнта для нас є пріоритетом та відстоюються із дотриманням високих європейських стандартів.

З повагою,

Адвокати АО «Європейський правозахист»