Франчайзинг у юридичному бізнесі

Франшиза у юридичній сфері. Ми пропонує унікальний український бренд юридичного сервісу з платформою для маркетингу, технологій та навчання, що спеціально створений для надання юридичних послуг, громадянам та підприємцям.

Як власник франшизи у юридичній сфері ви приєднаєтесь до команди, яка складається із експертів у різних галузях права: сімейне, житлове, інтелектуальне, кримінальне, земельне, корпоративне право, податкове, міграційне, пенсійне законодавство, а також законодавство що регулює діяльність у сфері нерухомості, перевезення вантажів,кредитних відносин, захисту честі та гідності.

Надання юридичної допомоги громадянам та підприємцям потребує інших навиків, ніж представництво інтересів середнього чи великого бізнесу, тому ми обираємо для приєднання до команди тільки тих юристів, які мають великий досвід та спеціальні знання.

Наприклад, люди, громадянські права яких порушені, бажають працювати з тими, хто розбирається у захисті їх прав. Ті, хто придбаває житлову нерухомість, бажають працювати з тими, хто має досвід у цій сфері.

Наша програма франчайзинга у юридичному бізнесі дозволяє нашим юристам використовувати спеціальні знання, щоб дійсно запропонувати дієву допомогу своїм клієнтам.

Адвокатське обєднання «Європейський правозахист» використовує інноваційний маркетинг і технології, щоб допомогти нашим юристам одержати більше пропозицій, знайти більше клієнтів та збільшити свої комісійні.

І так, будь-то допомога у цивільних чи кримінальних справах,  ми вам допоможемо у розширенні та розвитку вашого бізнесу. Наша франшиза у юридичному бізнесі, поєднує всеукраїнський бренд та місцевий досвід, забезпечує більш широке охоплення ваших оголошень і дає вам реальні конкурентні переваги.