• ua
  • ru
  • en
Тел.:   +38 (044) 503 75 22
Факс: +38 (044) 503 75 23
E-mail: k.office74a@gmail.com

Мельник Олексій Васильович

Мельник Олексій Васильович, у 2003 році з відзнакою закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, місто Харків. І з цього часу по 2008 рік працював в органах прокуратури Вінницької області на різних посадах і напрямках правозахисної діяльності.
 
З 15.10.2008 року - юрисконсульт у місті Київ. Активна робота зі складання процесуальних документів, ведення претензійно-позовної роботи, складання і правовий супровід укладення договорів, представлення інтересів підприємств і громадян в судах, в інших установах, організаціях, робота з державною виконавчою службою, розробка організаційно-розпорядчих документів, надання консультативної допомоги.
 
У березні 2009 року успішно склав іспити та одержав Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
 
Вже з квітня 2009 року розпочав власнику практику у місті Київ як приватний адвокат за основними напрямки роботи: кримінальне право; цивільне право, сімейні справи; адміністративні суперечки: представництво у справах за позовами до держорганів в різних сферах; захист у справах про адміністративні правопорушення; господарські правовідносини; повне забезпечення представницької діяльності у виконавчому провадженні. Наявний позитивний досвід підготовки та ведення справ у Європейському суді з прав людини.
 
З червня 2016 року став учасником адвокатського об’єднання «Європейський правозахист».
 
Спеціалізація: основна - кримінальне право і процес, захист малого та середнього бізнесу та супровід їх господарської діяльності, додатково - цивільне, сімейне, адміністративне право, справи про адміністративні правопорушення.