Лаврик Катерина Петрівна у 2007 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого де здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацією «Юрист».

Протягом 6 років працювала в Полтавському окружному адміністративному суді де спеціалізувалася на адміністративному, податковому, трудовому та виборчому праві.

В подальшому здійснювала юридичний супровід суб’єктів господарювання, що здебільшого мали аграрний профіль діяльності.

У 2017 році, після роботи помічником адвоката і стажування, склала адвокатський іспит та почала адвокатську діяльність, спочатку в складі адвокатського об’єднання, а потім, як самозайнята особа.

З 2021 року приєдналася до команди АО «Європейський правозахист».

Спеціалізація по галузям права адвоката Лаврик К.П. охоплює широкий спектр напрямків діяльності, зокрема, але не виключно, корпоративні, договірні, майнові, сімейні, трудові, земельні спори, спори із суб’єктами державної влади, спори щодо прийняття та проходження публічної служби, спори пов’язані з виборчим процесом, захист у кримінальному провадженні (від присутності на окремих процесуальних діях або складання повідомлення про кримінальне правопорушення до представництва інтересів як потерпілого так і підозрюваного на усіх стадіях досудового розслідування та судового розгляду у судах всіх інстанціях).

Окрім того адвокатом здійснюється супровід договірної діяльності. Представництво інтересів юридичних осіб в різних регуляторних та інших державних органах і установах, а також органах місцевого самоврядування, претензійно-позовна робота.