Зателефонуйте нам +38 (097) 583 62 26
   
Напишіть намТелеграм

Про нас

НАШІ ЦІННОСТІ

Трансформація України в правову державу, де права та свободи людини є найвищою цінністю, прерогативою в діяльності усіх гілок влади, де свобода кожного обмежена лише правами іншого, потребує зусиль всього суспільства.
Сприяти утвердженню та захисту прав і свобод кожного покликана адвокатура.
Адвокатське об'єднання «Європейський правозахист» засноване у грудні 2010 року Олексієм Баганцем з однодумцями саме з цією метою.
Загальновизнані європейські цінності, такі як право на життя, свободу та особисту недоторканність, власність, на справедливий суд та інші, будуть істинними цінностями лише у випадку реальної можливості їх захистити в цивілізований правовий спосіб.
Професійний захист цих прав і є пріоритетом нашого об’єднання.
Цьому сприяє багаторічний професійний досвід адвокатів об’єднання та їх високі морально-ділові якості. За роки діяльності адвокатського об’єднання наші адвокати накопичили значний досвід роботи в різних галузях права, успішно захищали інтереси клієнтів на досудовому слідстві, в українських і міжнародних судах, здійснювали юридичний супровід бізнесу, надавали правову допомогу в інших сферах суспільного життя.
Інтереси кожного клієнта для нас є пріоритетом та відстоюються із дотриманням високих європейських стандартів.
З повагою, Адвокати
АО «Європейський правозахист»

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
Адвокатське об’єднання «Європейський правозахист» вважає своїм завданням забезпечити якісною юридичною допомогою громадян, а також підприємців, малий та середній бізнес.
Ми докладаємо максимум зусиль для одержання нашими Клієнтами прав і свобод, закріплених у Європейській конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ
Наша команда складається із досвідчених експертів у різних галузях права. Більше десяти років юридичної практики нашого адвокатського об’єднання дозволяють вирішувати різні завдання.
Ми цінуємо кожного довірителя, і ставимо своєю метою ґрунтовне вивчення проблеми та максимально ефективне її вирішення в інтересах Клієнта. Ми прагнемо до стабільно високої якості наданих послуг, постійно вдосконалюємось.
Ми гарантуємо, що наші адвокати докладуть максимум зусиль для забезпечення Клієнта якісною правовою допомогою. Це забезпечується системою управління та контролю якості, які запроваджена в адвокатському об’єднанні, а також колективним досвідом наших адвокатів та юристів у конкретних галузях права.
Ми можемо працювати дистанційно, використовуючи відеоконференції,електронну пошту та мессенджери. Ми користуємось надійними кур’єрськими службами доставки та можемо швидко та зручно обмінюватись із клієнтами оригіналами документів.
Ми є прихильником захисту та безпеки інформації, яка надається вами, нашими клієнтами та іншими особами, що користуються нашим веб-сайтом. Ми бажаємо, щоб ви почувались комфортно та були впевнені у своєї конфіденційності, щоб ви могли одержувати задоволення в наших послугах, і щоб ми могли краще задовольняти ваші потреби.