• ua
 • ru
 • en
Тел.:   +38 (044) 503 75 22
Факс: +38 (044) 503 75 23
E-mail: k.office74a@gmail.com

Захист обвинувачуваного

21 декабря 2016

Захист обвинувачуваногоВсі ми іноді робимо самі різні помилки, незначні або досить грубі. Але, незважаючи на це продовжуємо жити і прагнемо чогось досягти. Навіть в результаті якоїсь дії опинившись на лаві підсудних людині не варто впадати у відчай.

 

Відомо, що душевна рівновага і сприйняття світу не залежать від місця нашого перебування, від того ким ми є, а лише від думок і сприйняття ситуації. Виходячи з чого, необхідно правильно налаштувати хід своїх думок і звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою.

 

Законодавство України, крім головних принципів судочинства, проголошує законність, а також рівність усіх сторін процесу, можливість надання стороною захисту чи обвинувачення тих чи інших доказів.

 

Але, зважаючи на останні події, безпосередньо розглядів щодо відомих політичних лідерів, у звичайних громадян з'являється маса питань щодо рівності змагання сторін.


 
Чи діють в реальності основні принципи судочинства?

 

Чи можливо людині, яка вважає себе невинним у злочині, протистояти обвинувальним органам, які мають у своєму розпорядженні всіма можливими засобами і методами для доказу протилежного?

 

Верховенством законодавчої бази України вважають кваліфікованих та досвідчених адвокатів кримінального діловодства! Ми впевнені в тому, що свідомість людини відіграє важливу роль в його сприйнятті світу. Необхідно вірити в свою справу і домагатися всіма способами справедливого рішення. Ніколи не варто відходити від поставленої мети!

 

Ви самі здатні творити чудеса силою своїх думок, нести спокій і рівновагу! Навіть, коли ситуація здається безвихідною, не варто опускати руки, потрібно звернутися за допомогою до фахівців і сподіватися на успішний результат справи.

 

Пам'ятайте, що ваш радник з юридичних питань, фахівець з кримінального права, наділений дуже великими повноваженнями, використовуючи які можливо з'ясувати достеменно всі обставини, а також зменшити або ж зняти з вас повністю кримінальну відповідальність.

 

При цьому якісна юридична консультація дуже важлива і необхідна для всіх учасників процесу. Левова частка сприятливого рішення ситуації, що склалася буде залежати від грамотної юридичної консультації. Безпосередньо захист обвинуваченого починається з проведення юридичної консультації.

 

Довіртеся фахівцям!

 

Адвокат кримінальної справи під час захисту прав підсудного користується такими правами:
 

 

 •     мати побачення з підозрюваним наодинці до здійснення першого допиту. Після першого допиту його побачення не обмежуються за кількістю або часу;
 •     надавати суду або слідству докази, що підтверджують невинність підзахисного, а також збирати відомості, щодо тих фактів, можуть бути які застосовані в якості доказів;
 •     здійснювати особисте розслідування справи, під час якого адвокат може виїжджати на місце правопорушення, використовувати фото або відеозасоби, перевіряти надану підзахисним ранню версію злочину;
 •     проводити опитування громадян з їх дозволу щодо тих чи інших обставин справи;
 •     з'ясовувати обставини, які характеризують особистість підзахисного;
 •     до розслідування залучати незалежних експертів, від них отримувати відповідні висновки;
 •     вимагати від підприємств, організацій чи установ необхідні документи, або ж їх копії;
 •     ознайомитися з усіма матеріалами у справі, щодо затримання, обрання запобіжних заходів, пред'явлення звинувачення;
 •     в повному обсязі ознайомитися з усіма матеріалами справи після закінчення досудового слідства;
 •     без дозволу слідчого бути присутнім на слідчих діях, що проводяться з підзахисним, в тому числі бути присутнім при слідчих діях, які проводяться за клопотанням обвинуваченого або ж його захисника;
 •     при проведенні слідчих дій застосовувати науково - технічні засоби;
 •     брати безпосередню участь в судових засіданнях, в суді ставити необхідні питання всім учасникам процесу, приймати участь в дослідженні доказів представлених слідством, пред'являти скарги щодо бездіяльності або ж дій слідчого, суду або прокурора;
 •     брати участь в судових дебатах, викладаючи ті чи інші обставини справи, аналізуючи значення пред'явлених доказів, висловлювати думку щодо застосування певної статті а також міри покарання;
 •     подавати апеляції інших учасників процесу або ж адвокатські заперечення, направляти і готувати касації та апеляції на прийнятя судом рішення;
 •     при необхідності звертатися до Європейського суду з прав людини або ж цілеспрямовано використовувати інші доступні механізми для захисту прав людини. Весь захист обвинуваченого повинен базуватися на чинній законодавчій базі.

 

Не можна не погодитися, що використовуючи всі ці повноваження грамотно, можно довести невинність підзахисного. Питання лише полягає в тому, щоб правильно вибрати професійного захисника, який зуміє скористатися повною мірою своїми правами і виконати свої зобов'язання по відношенню до людини, який до нього звернувся за допомогою. Як доведено на практиці, такі юристи існують! Свідчити про це можуть реальні відгуки клієнтів.


 
Якщо потрібна допомога досвідченого юриста?!

 

Не варто зволікати в складній ситуації. Потрібно терміново звертатися за допомогою до фахівця у кримінальних справах або адвоката. Адже органи ведуть досудове слідство, як доводить практика, після порушення кримінального виробництва негайно направлять справу в суд з відповідним обвинувальним висновком.

 

На даному етапі найбільш важливою для підозрюваного буде безпосередньо стадія розгляду кримінальної справи судом. Справедлива організація здійснення захисту в суді вимагає від правозахисника величезного досвіду ведення подібних справ, а також знання кримінального процесу.

 

Відповідно, захист обвинуваченого вважається досить складною справою, що вимагає певних навичок і знань. Таким чином, професійна консультація адвоката допоможе найбільш правильно організувати захист обвинуваченого на всіх стадіях ведення процесу.

 

Виходячи з цього рекомендуємо відразу після виникнення подібних ситуацій звертатися за допомогою до досвідченого юриста у кримінальних справах! Таким чином ви не тільки заощадите свій час, а й також здоров'я і кошти! Телефонуйте, невідкладна юридична допомога завжди чекає клієнтів!

 

Розумна людина не буде сидіти і чекати, сподіватися на те, що саме повернеться втрачене, він буде всіма способами намагатися вийти з ситуації, що виникла і відшкодувати збиток. Кращим способом домогтися правди і вирішити складну ситуацію буде дзвінок в юридичну консультацію!

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!