• ua
  • ru
  • en
Тел.:   +38 (044) 503 75 22
Факс: +38 (044) 503 75 23
E-mail: k.office74a@gmail.com

Вітаємо з долученням до найвпливовішої бізнес-спільноти

20 сентября 2016
З гордістю повідомляємо, що Адвокатське об'єднання "Європейський правозахист" стало членом Американської торговельної палати в Україні.
 
Американська торговельна палата в Україні (http://www.chamber.ua/uk/About/Chamber) - це міжнародно орієнтована бізнес спільнота, найактивніша та найефективніша в Україні.
 
Будучи громадською неприбутковою організацією, Американська торговельна палата в Україні об’єднує провідних керівників та експертів більше, ніж з 600 компаній членів з понад 50 країн світу. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.
 
Місією Американської торговельної палати в Україні є :
  • Підтримувати дієвий діалог між бізнесом та владою (B2G, Business-to-Government).
  • Постійно створювати можливості для бізнес-партнерства (B2B, Business-to-Business).
  • Просувати Україну у світі як привабливий напрям для інвестицій (B2U, Business-to-Ukraine).
 
Долучаючись до членства у Американській торговельній палаті в Україні, наше адвокатське об'єднання бере на себе зобов'язання дотримуватися високіх стандартів вказаної організації : захист вільного підприємництва, продовження економічних реформ, подальший розвиток ділового середовища в Україні на засадах справедливості та прозорості. http://www.chamber.ua/uk/Membership/MembersListPage/9185
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!