• ua
  • ru
  • en
Тел.:   +38 (044) 503 75 22
Факс: +38 (044) 503 75 23
E-mail: k.office74a@gmail.com

Поновлено права Клієнта, порушені Державним реєстратором речових прав

20 сентября 2016
Завдяки вступу в справу адвокатів Адвокатського обєднання "Європейський правозахист" права Клієнта на нерухоме майно були поновлені судом.
 
Так, Адвокатським об'єднанням «Європейський правозахист» у березні 2016р. надано правову допомогу клієнту у справі про незаконне внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно записів, які були вчинені державним реєстратором речових прав на підставі підробленого рішення суду.
 
Судовим рішенням незаконні рішення державного реєстратора скасовані . Також відомості про злочин внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
 
Слід зазначити, що тема вчинення незаконних реєстраційних дій є досить актуальною і потребує законодавчого вдосконалення і додаткових механізмів захисту права власності.
 
Так, Кабінет міністрів України, очевидно реагуючі на непоодинокі випадки рейдерських захватів за допомогою підроблених судових рішень, 08 вересня 2016р. прийняв постанову, якою внесено зміни до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Вказаною постановою доповнено обов’язки державного реєстратора обов’язком перевіряти дійсність судових рішень, використовуючи відомості Єдиного державного реєстру судових рішень щодо наявності в Реєстрі електронної копії такого рішення, відповідності його за документарною інформацією та реквізитами.
 
Сподіваємося, вказане посилить захист речових прав від несанкціонованих посягань.
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!