Чи може бути примусово продана арештована квартира , якщо в ній прописані діти?

Ні,не може бути примусово продана квартира, якщо в ній проживають діти.
У разі передачі на реалізацію нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування, що надається відповідно до закону. Якщо такий дозвіл не надано, виконавець продовжує виконання рішення за рахунок іншого майна боржника, а в разі відсутності такого майна повертає виконавчий документ стягувачу з підстави, передбаченої Законом України «Про виконавче провадження» пунктом 9 частини першої статті 37, а саме: законом встановлено заборону щодо звернення стягнення на майно чи кошти боржника, якщо в нього відсутнє інше майно чи кошти, на які можливо звернути стягнення, а також щодо проведення інших виконавчих дій стосовно боржника, що виключає можливість виконання відповідного рішення.

Тому,якщо Ваше майно арештовано за борги адвокати адвокатського об’єднання «Європейський правозахист» нададуть юридичну допомогу щодо поновлення ваших прав на майно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *